Asystent / Asystentka biurowa

1750 - 2000 PLN

Gdańsk

O nas

DLabs.AI to polska firma zajmująca się rozwijaniem oprogramowania dla biznesu w oparciu o sztuczną inteligencję. Nasz zespół składa się z analityków i programistów, specjalizujących się w sieciach neuronowych, uczeniu maszynowym i przetwarzaniu języka naturalnego, za pomocą których wspieramy takie obszary jak marketing i sprzedaż, obsługa klienta, przemysł, medycyna, finanse i wiele innych.

DLabs.AI powstał w 2013 roku z inicjatywy Przemysława Majewskiego (CEO), Macieja Karpicza (CTO) i Ewy Rajewskiej (CFOO) jako odpowiedź na realną potrzebę: monitorowania i optymalizacji leczenia przewlekłej choroby z wykorzystaniem oprogramowania opartego na sztucznej inteligencji. Dzisiaj, nazwani przez międzynarodowy serwis Clutch topową firmą machine learning i AI, wykorzystujemy inteligentne algorytmy do rozwiązywania problemów, z którymi każdego dnia mierzą się duże i małe firmy na całym świecie. Analizując ogromne ilości danych i automatyzując powtarzalne zadania, pomagamy im zwiększyć wydajność i zyski.

Obowiązki

  • check_circle praktyczna współpraca z Zarządem
  • check_circle zarządzanie kalendarzem
  • check_circle koordynowanie obiegu dokumentów
  • check_circle obsługa korespondencji i telefonu firmowego
  • check_circle archiwizacja dokumentów
  • check_circle koordynacja i obsługa spotkań firmowych
  • check_circle organizacja podróży służbowych i eventów
  • check_circle research informacji
  • check_circle drobne zlecone bieżące zadania, o których nie śniło się naszym filozofom ;)
  • check_circle wspomaganie w codziennych sprawach osób operacyjnych
  • check_circle dbanie o komfort pracowników w biurze (tzn. wspólne narzekanie na pogodę przy kawie w kuchni, zamawianie jedzonka, dokładanie słodyczy i dokupowanie herbatki)
  • check_circle Kubica jest zajęty, dlatego to Ty będziesz zarządzać naszą flotą pojazdów

Wymagania

  • check_circle prawo jazdy kategorii B to must have
  • check_circle nie musisz być Billem Gatesem, ale musisz umieć w komputer, na tyle dobrze, żeby nie pokonały Cię oprogramowanie komputerowe, analizowanie problemów ze sprzętem, formatowanie dysków, szyfrowanie, reinstalacja systemu - honorujemy również chęć nauki
  • check_circle nienaganna polszczyzna tj. znajomość zasad ortografii i interpunkcji, a także składnia na wysokim poziomie
  • check_circle angielski na poziomie B2
  • check_circle podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • check_circle znajomość branży IT (a przynajmniej odróżnianie informatyka od programisty) to dodatkowy atut

Umiejętności miękkie

  • check_circle duża komunikatywność
  • check_circle otwartość na nowe rzeczy i podejmowanie się różnorodnych obowiązków
  • check_circle terminowość, dobra organizacja pracy i chęć do dalszego rozwoju w tym temacie
  • check_circle czynna chęć wspierania obecnych działań i chęć przyjmowania coraz większych obszarów
  • check_circle pomysłowość, dyplomatyczne wyrażanie swojego zdania i nastawienie na pomoc
  • check_circle swoboda w kontaktach z ludźmi

Oferujemy

  • check_circle ½ etatu ze stopniowym rozszerzaniem czasu pracy
  • check_circle wynagrodzenie 1750-2000 zł brutto / miesięcznie / 85 godzin ( 3500-4000 zł brutto (170 godzin))
  • check_circle 3 miesięczny okres wstępny
  • check_circle praca z biura w gdańskim Wrzeszczu
  • check_circle elastyczny grafik dopasowany do zajęć na uczelni, swobodne godziny pracy
  • check_circle służbowy telefon i komputer (Mac / Windows / Linux - co wolisz) na potrzeby wykonywania obowiązków
  • check_circle edukacja z zakresu pielęgnacji roślin doniczkowych i recyklingu
  • check_circle spotkania integracyjne, wyjazdowe i lokalne
  • check_circle benefity po okresie wstępnym

Benefits

Cafeteria system

We know everyone has different tastes, so we’ve designed a system with a wide variety of choices that reflect individual needs.

Clear terms

We do our best to avoid misunderstandings by being specific. Expect transparent employment conditions alongside mutual advice on formalities, business operations, and the like.

Flexible hours

We know work-life balance is important, so everyone can work the hours that suit them.

Free drinks and snacks

Expect an endless supply of healthy snacks, plenty of coffee and tea, sandwiches galore, and more. We even host pizza days!

Gym memberships

Our team is all about living a healthy lifestyle, and we work hard to preserve this. That’s why you’ll find plenty of gym membership options among the benefits.

Private health care

Healthy body, healthy mind. That’s why DLabs.AI covers the full medical package.

Social events

We enjoy spending time together after work. We host meetings over beer and board games. We celebrate birthdays and company successes. And we love a good away day or hackathon.

Transparent career path

We value transparency, and we care about your development. That’s why you can count on a transparent career path, including the chance to work on different projects, with promotion conditions laid out.